Mauritius

Mauritius czeka na Ciebie

Wakacje mają być niezapomnianym przeżyciem, do którego nie tylko sami chętnie będziemy wracać, ale też o którym chętnie będziemy opowiadać innym osobom. Dlatego też szukamy coraz dalszych zakątków świata, które mogą nas zauroczyć swoim wyglądem i sprawić, że na długo nie będziemy mogli zapomnieć o czasie, który tam spędziliśmy. Dlatego właśnie warto się przyjrzeć, jakie oferty mamy w różnych miejscach, bo czasami warto trochę zboczyć z najczęściej obieranych kursów wakacyjnych, tak aby mieć pewność, że będziemy mogli zetknąć się z czymś całkowicie odmiennym.

Czytaj więcej o Mauritius czeka na Ciebie

Meksyk

Meksyk ciągle się zmienia

W naszym rejonie przywykliśmy raczej do tego, że konkretne ukształtowanie terenu się nie zmienia. Od setek lat prezentuje się ono tak a nie inaczej, i raczej nie mamy co myśleć o tym, że pojawi się u nas kolejne pasmo górskie. Istnieje jednak na świecie takie miejsce, które co jakiś czas przechodzi wybuchy wulkanów, albo ruchy tektoniczne, a to wszystko sprawia, że stopniowo, powoli, ale jednak jego wygląd ulega pewnej zmianie. Oczywiście mowa tutaj o Meksyku, który leży na styku płyt Pacyficznej i Karaibskiej, a ich zetknięcie się ze sobą całkiem niedawno spowodowało utworzenie się kolejnego masywu górskiego. To wszystko właśnie sprawia, że miejsce to, może pochwalić się bardzo zróżnicowanym krajobrazem, a co za tym idzie, możemy być pewni, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Miejsce, gdzie miło spędzi czas.

Czytaj więcej o Meksyk ciągle się zmienia

Singapur

NIezwykła wyspa otoczona rafą koralową

Jeżeli lubimy podróżować, to z pewnością co chwilę szukamy nowych miejsc, które moglibyśmy odwiedzić. Jest ich wiele, ale chcąc poznać niezwykłe państwo – miasto, powinniśmy odwiedzić Singapur. Znajduje się on w południowo – wschodniej Azji, więc możemy liczyć na przyjemny klimat, wiecznie ładną pogodę, a do tego wszystkiego jeszcze mamy pewność, że samo położenie zarówno wyspy, jak i stolicy sprawi, że będziemy zachwyceni pobytem w tym miejscu.

Czytaj więcej o NIezwykła wyspa otoczona rafą koralową

Tajlandia

Tajlandia – egzotyka i przepych świątyń w jednym

Tajlandia, leżąca w strefie zwrotnikowego klimatu, to cel podróży niejednego. Ten azjatycki, egzotyczny kraj zdominowany przez religię buddyjską, pełen ciekawej kultury, jest wciąż numerem jeden na liście miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić. Zachwyca przede wszystkim bogactwem barw, tropikalną, bujną przyrodą, a także przepychem świątynnych wnętrz.

Czytaj więcej o Tajlandia – egzotyka i przepych świątyń w jednym