Indie

Indie posiadają swój ośmiotysięcznik

Jednym z niezwykłych państw położonych w Azji Południowej z pewnością są Indie. Zajmują one sporą część tego subkontynentu, a dodatkowo należy do nich jeszcze kilkanaście wysp, co sprawia, że trafimy tutaj na bardzo zróżnicowany krajobraz i nie będziemy się nudzić, zwłaszcza jeżeli postanowimy zwiedzić większość z nich. Warto wiedzieć, że kraj ten obfituje w góry, a także znane na całym świecie rzeki, więc już zastanawiając się nad możliwością spędzenia tam wakacji, będziemy mieli podstawową wiedzę na temat tego miejsca. Może się wówczas okazać, że będzie nas ono przyciągało swoją różnorodnością i sprawi, że nie będziemy chcieli się wybrać już nigdzie indziej.

Czytaj więcej o Indie posiadają swój ośmiotysięcznik

Mauritius

Mauritius czeka na Ciebie

Wakacje mają być niezapomnianym przeżyciem, do którego nie tylko sami chętnie będziemy wracać, ale też o którym chętnie będziemy opowiadać innym osobom. Dlatego też szukamy coraz dalszych zakątków świata, które mogą nas zauroczyć swoim wyglądem i sprawić, że na długo nie będziemy mogli zapomnieć o czasie, który tam spędziliśmy. Dlatego właśnie warto się przyjrzeć, jakie oferty mamy w różnych miejscach, bo czasami warto trochę zboczyć z najczęściej obieranych kursów wakacyjnych, tak aby mieć pewność, że będziemy mogli zetknąć się z czymś całkowicie odmiennym.

Czytaj więcej o Mauritius czeka na Ciebie

Singapur

NIezwykła wyspa otoczona rafą koralową

Jeżeli lubimy podróżować, to z pewnością co chwilę szukamy nowych miejsc, które moglibyśmy odwiedzić. Jest ich wiele, ale chcąc poznać niezwykłe państwo – miasto, powinniśmy odwiedzić Singapur. Znajduje się on w południowo – wschodniej Azji, więc możemy liczyć na przyjemny klimat, wiecznie ładną pogodę, a do tego wszystkiego jeszcze mamy pewność, że samo położenie zarówno wyspy, jak i stolicy sprawi, że będziemy zachwyceni pobytem w tym miejscu.

Czytaj więcej o NIezwykła wyspa otoczona rafą koralową

Tajlandia

Tajlandia – egzotyka i przepych świątyń w jednym

Tajlandia, leżąca w strefie zwrotnikowego klimatu, to cel podróży niejednego. Ten azjatycki, egzotyczny kraj zdominowany przez religię buddyjską, pełen ciekawej kultury, jest wciąż numerem jeden na liście miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić. Zachwyca przede wszystkim bogactwem barw, tropikalną, bujną przyrodą, a także przepychem świątynnych wnętrz.

Czytaj więcej o Tajlandia – egzotyka i przepych świątyń w jednym